Middlesbrough Charity Pool League

      

KO Report for 3 Man Challenge

3 Man Challenge Last 32
Tommy Grant & Liam Blenkinsop & Reece Douglas(Grenadier)     Bye
Ste Mitch & Tony Henderson & Rickie Smith(Cambridge Hotel)     Bye
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton(Saltersgill B)     Bye
J Myers & Lee Richardson & Dave Siberry(Mr B'S Sprinfield)     Bye
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson(Doctor Browns)     Bye
Chris Peacock & M Adamson & Chris Ayton(Mr B'S Sprinfield)     Bye
J Shaw & D Owen & M Smith(Nunthorpe) 2 5 G Phoenix & Kev Hudson & Dave Usher(Endeavour)
A Noble & G Mudie & D Kirkbride(Lazenby Club) 5 0 Lewis Cosby & Colin Burns & Bradley Waterfield(Grenadier)
Chris Mclaren & Ali Busunena & Scott Thompson(Beachwood And Easterside 187) 5 3 K Whitehead & Peter Shaw & M Knaggs(Eston Tute A)
T Chambers & Mick Loughran & Mark Richardson(Saltersgill C) 2 5 John Gray & Mark Morren & John Stevenson(Teesside Bridge)
Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson(Doctor Browns) 5 2 Lee Wardle & Lee Kelly & Anthony Hodds(Appletree)
Doug Reed & A Cloney & J Beatson(Eston Tute A) 4 5 Adam Smith & Eddie Mooney & Kev Buck(Endeavour 66)
K Lappin & D Hawks & J Warrior(Lion) 0 5 G Peat & G Norton & A Rambert(Endeavour)
D Briggs & K Byles & S Dring(Lion) 4 5 Ste Jones & Les Hill & K Wharf(Teesside Bridge)
Jordan Leadbitter & Dom Grainger & Owen Harker(Endeavour 66)     Lee Downey & D Hunter & J Taylor(Springfield A)
R Davies & L Murphy & B Little(Hemlington Social) 1 5 Paul Sisson & Martin Sisson & Paul Davies(Eston Tute B)
3 Man Challenge Last 16
Jordan Leadbitter & Dom Grainger & Owen Harker or Lee Downey & D Hunter & J Taylor(Endeavour 66) 0 W Chris Mclaren & Ali Busunena & Scott Thompson(Beachwood And Easterside 187)
J Myers & Lee Richardson & Dave Siberry(Mr B'S Sprinfield) 5 1 John Gray & Mark Morren & John Stevenson(Teesside Bridge)
Paul Sisson & Martin Sisson & Paul Davies(Eston Tute B) 2 5 Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson(Doctor Browns)
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson(Doctor Browns) 5 0 Chris Peacock & M Adamson & Chris Ayton(Mr B'S Sprinfield)
Ste Mitch & Tony Henderson & Rickie Smith(Cambridge Hotel) 6 3 Tommy Grant & Liam Blenkinsop & Reece Douglas(Grenadier)
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton(Saltersgill B) 5 2 Ste Jones & Les Hill & K Wharf(Teesside Bridge)
G Phoenix & Kev Hudson & Dave Usher(Endeavour) 2 5 G Peat & G Norton & A Rambert(Endeavour)
A Noble & G Mudie & D Kirkbride(Lazenby Club) 4 5 Adam Smith & Eddie Mooney & Kev Buck(Endeavour 66)
3 Man Challenge ¼ finals
J Myers & Lee Richardson & Dave Siberry(Mr B'S Sprinfield) 2 5 G Peat & G Norton & A Rambert(Endeavour)
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton(Saltersgill B) 5 3 Ste Mitch & Tony Henderson & Rickie Smith(Cambridge Hotel)
Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson(Doctor Browns) 5 1 Chris Mclaren & Ali Busunena & Scott Thompson(Beachwood And Easterside 187)
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson(Doctor Browns) 5 0 Adam Smith & Eddie Mooney & Kev Buck(Endeavour 66)
3 Man Challenge Semi finals
Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson(Doctor Browns) 1 5 Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson(Doctor Browns)
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton(Saltersgill B) 0 5 G Peat & G Norton & A Rambert(Endeavour)
3 Man Challenge Final
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson(Doctor Browns)     G Peat & G Norton & A Rambert(Endeavour)
Last 16

Best of 8
 
 
Jordan Leadbitter & Dom Grainger & Owen Harker or Lee Downey & D Hunter & J Taylor
0
 
Chris Mclaren & Ali Busunena & Scott Thompson
W
 
J Myers & Lee Richardson & Dave Siberry
5
 
John Gray & Mark Morren & John Stevenson
1
 
Paul Sisson & Martin Sisson & Paul Davies
2
 
Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson
5
 
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson
5
 
Chris Peacock & M Adamson & Chris Ayton
0
 
Ste Mitch & Tony Henderson & Rickie Smith
6
 
Tommy Grant & Liam Blenkinsop & Reece Douglas
3
 
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton
5
 
Ste Jones & Les Hill & K Wharf
2
 
G Phoenix & Kev Hudson & Dave Usher
2
 
G Peat & G Norton & A Rambert
5
 
A Noble & G Mudie & D Kirkbride
4
 
Adam Smith & Eddie Mooney & Kev Buck
5
¼ finals

Best of 8
 
 
J Myers & Lee Richardson & Dave Siberry
2
 
G Peat & G Norton & A Rambert
5
 
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton
5
 
Ste Mitch & Tony Henderson & Rickie Smith
3
 
Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson
5
 
Chris Mclaren & Ali Busunena & Scott Thompson
1
 
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson
5
 
Adam Smith & Eddie Mooney & Kev Buck
0
Semi finals

Best of 8
 
 
Jason Rowden & Paul Boden & Stu Richardson
1
 
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson
5
 
Gary Mahon & Jay Hindmarsh & Kirk Newton
0
 
G Peat & G Norton & A Rambert
5
Final

Best of 8
 
 
Ste Woodier & Peter Woodier & Alan Stevenson
 
 
G Peat & G Norton & A Rambert
 

RedsealSW version 3.103.0.F on 05/11/2019 at 08:16:42